مرجع بزرگ خرید و فروش سنگ
خانه / سنگ تراورتن / فروش عمده تراورتن با کیفیت در سراسر ایران

فروش عمده تراورتن با کیفیت در سراسر ایران

فروش عمده تراورتن با کیفیت توسط شرکت ایران سنگ مرکزی انجام می پذیرد. شرکت ایران سنگ با گستردگی در سراسر کشور بهترین قیمت سنگ تراورتن را برای شما به ارمغان می آورد. سنگ تراورتن یکی از انواع سنگ های ساختمانی که معادن فراوانی در کشور دارد محسوب می گردد. استان های اصفهان، مرکزی، یزد، همدان، آذربایجان شرقی و اردبیل تولیدکنندگان عمده سنگ تراورتن می باشد. سنگ تراورتن اصفهان، عباس آباد، حاجی آباد، کاشان و یزد از معروفترین انواع سنگ تراورتن می باشد. حال فروش عمده سنگ تراورتن یکی از دغدغه های اصلی تولیدکنندگان سنگ تراورتن می باشد. مجموعه ما بر آن است تا این نگرانی را با رساندن تولیدات به دست مصرف کننده  در کوتاهترین زمان و بهترین قیمت برطرف نماید.

فروش عمده تراورتن

 

 حالت های فروش عمده تراورتن

  1. بصورت کوپ خام
  2. بصورت اسلب
  3. بصورت پلاک
  4. بصورت ابعاد دلخواه

پلاک معمولا در استاندارد ۴۰ طولی یعنی ۴۰ سانتی متر عرض در طول های متغییر ارائه می گردد.

فروش عمده تراورتن

 

فروش عمده تراورتن در درجات کیفی زیر

برای درجات کیفی سنگ تراورتن نمی توان استاندارد خاصی را در نظر گرفت. معمولا سنگ تراورتن را از نظر درجات کیفی به شکل زیر تقسیم بندی می کنند.

  1. سوپر
  2. ممتاز
  3. درجه یک
  4. درجه دو

معمولا درجات کیفی سوپر و ممتاز به کشورهای خارجی صادر می گردد.

فروش عمده تراورتن

 

لیست قیمت انواع سنگ تراورتن

جهت اطلاع از قیمت انواع سنگ تراورتن روی پنل زیر کلیک نمایید. با توجه به نوسان قیمت جهت اطلاع دقیق با شرکت ما تماس بگیرید. برای کسانی که قصد خرید به صورت عمده و متراژ بالا را دارند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته می شود.

لیست قیمت انواع سنگ تراورتن

 

فروش عمده تراورتن چگونه انجام می پذیرد؟

مشتریانی که قصد خرید سنگ تراورتن بصورت کلی یا جزئی را دارند می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشند. در صورتی که سنگ دیگری مد نظر مشتریان می باشد می توانند با سفارش به مجموعه ما سنگ مورد نظر را پیدا کنند. یافتن انواع سنگ با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت مطابق نظر مشتری تخصص اصلی مجموعه ما می باشد. مجموعه ما این امکان را برای همه خریداران فراهم می نمایید که خرید اینترنتی آسان را تجربه نمایند.

فروش عمده تراورتن

مطلب پیشنهادی

فروش تراورتن بی موج

فروش تراورتن بی موج در سراسر کشور

فروش تراورتن بی موج در سراسر کشور به صورت گسترده توسط شرکت ایران سنگ مرکزی …

آراد برندینگ