مرجع بزرگ خرید و فروش سنگ
خانه / سنگ تراورتن کرم / فروش تراورتن کرم با ارزان ترین قیمت

فروش تراورتن کرم با ارزان ترین قیمت

فروش تراورتن کرم با ارزان ترین قیمت را می توانید در محصولات شرکت ایران سنگ مرکزی پیدا کنید. شرکت ما در تلاش است تا بهترین سنگ تراورتن را به مشتریان خود ارائه دهد. سنگ تراورتن کرم رنگ یکی از انواع پرکاربرد سنگ تراورتن می باشد. این نوع سنگ تراورتن به علت زیبایی ظاهری بالا و قیمت مناسب از طرفداران زیادی برخوردار می باشد. از این سنگ در قسمت های مختلف ساختمان به ویژه نمای خارجی ساختمان بسیار استفاده می گردد. معادن زیادی مانند معادن محلات و اصفهان سنگ تراورتن کرم را استخراج می نمایند. از معادن فعال این سنگ در شهرستان محلات می توان به معادن سنگ تراورتن حاجی آباد و عباس آباد اشاره نمود. خریداران گرامی می توانند از طریق تماس با ما سنگ خود را از هرکجای کشور که تمایل دارند تهیه نمایند.

فروش تراورتن کرم

 

درجات مختلف فروش تراورتن کرم

معمولا سنگ تراورتن کرم را به درجات کیفی زیر تقسیم بندی می کنند.

  • سوپر
  • ممتاز
  • درجه یک
  • درجه دو

فروش تراورتن کرم

 

نحوه برش سنگ تراورتن کرم

سنگ های تراورتن معمولا به دو صورت موج دار و بدون موج برش داده می شوند. هر یک از نحوه برش کیفیت های متفاوت و طرفداران خاص خود را دارد. سنگ از لایه های مختلف در طی سالیان دراز تشکیل می شود. در صورتی که نحوه برش به شکلی باشد که در راستای لایه های تشکیل دهنده باشد به آن برش بدون موج می گویند. در صورتی که نحوه برش عمود بر لایه های تشکیل دهنده باشد به آن برش موج دار می گویند. در برش موجدار لایه لایه بودن سنگ مشخص می باشد که زیبایی خاصی به سنگ می بخشد.

فروش تراورتن کرم

 

قیمت فروش تراورتن کرم

قیمت فروش تراورتن کرم بستگی به کیفیت سنگ و معادن تولیدی آن دارد. قیمت هر متربع سنگ تراورتن کرم برای سایز ۴۰ طولی معمولا از ۲۵ هزارتومان شروع می گردد و با افزایش کیفیت قیمت آن نیز افزایش می یابد. خریداران می توانند نوع سنگ و قیمت مورد نظر خود را با شرکت ما در میان بگذارند تا سنگ مورد نظر برای آنان تهیه گردد.

 

نمودار تولید تراورتن به تفکیک استان های کشور

در نمودار زیر می توانید سهم هر یک از استان های کشور در تولید سنگ تراورتن را مشاهده نمایید.

فروش تراورتن کرم

 

نحوه فروش تراورتن کرم

امروزه با تغییراتی که در نحوه ارتباطات بوجود آمده خریداران می توانند هر کجا که هستند سنگ خود را خرید نمایند. خریداران همچنین می توانند خرید هر سنگی که تمایل دارند را به ما بسپارند و خریدی آسان را تجربه نمایند. مجموعه ما می تواند سنگ مورد نظر مشتریان را حتی پایین تر از قیمت کارخانه برای آنها تهیه نماید. افرادی که قصد ارتباط با ما را دارند می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشند.

فروش تراورتن کرم

 

منبع: مرجع بزرگ خرید و فروش سنگ

مطلب پیشنهادی

سنگ تراورتن کرم

سنگ تراورتن کرم با قیمتی ارزان جهت خرید اینترنتی

سنگ تراورتن کرم یکی از انواع سنگ های تراورتن می باشد. این سنگ کاربردهای بسیاری …

آراد برندینگ