مرجع بزرگ خرید و فروش سنگ
خانه / سنگ تراورتن / فروش تراورتن بی موج در سراسر کشور

فروش تراورتن بی موج در سراسر کشور

فروش تراورتن بی موج در سراسر کشور به صورت گسترده توسط شرکت ایران سنگ مرکزی انجام می شود. جهت اطلاع از قیمت و خرید از وب سایت شرکت ما دیدن فرمایید. شرکت ایران سنگ مرکزی بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع سنگ قادر است تمام نیازهای مشتری را برطرف نماید. سنگ تراورتن به دو صورت موج دار و بدون موج برش داده می شود. سنگ تراورتن یکی از انواع سنگ های پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز می باشد. فروش تراورتن بی موج در درجات مختلف کیفی انجام می پذیرد. قیمت سنگ تراورتن بی موج با توجه به معادن تولید کننده و کیفیت سنگ متغییر می باشد. نوع بی موج بودن سنگ مربوط به برشی می باشد که در کارخانه های سنگبری به سنگ می دهند.

فروش تراورتن بی موج

 

فروش تراورتن بی موج در رنگ های مختلف

مهمترین رنگ های تولیدی سنگ تراورتن بی موج در زیر اشاره شده است.

فروش تراورتن بی موج

 

آنالیز سنگ تراورتن

جهت اطلاع از خواص فیزیکی سنگ تراورتن می توانید جدول زیر را مشاهده نمایید.

فروش تراورتن بی موج

نحوه برش سنگ تراورتن

نحوه تشکیل سنگ تراورتن بصورت لایه لایه می باشد. حالت لایه لایه بودن سنگ این امکان را به تولیدکنندگان می دهد که سنگ را به دو صورت برش دهند. انواع برش بصورت زیر می باشد

  1. برش موج دار
  2. برش بدون موج

در برش موج دار نحوه برش به شکلی است که در راستای عمود بر لایه های تشکیل دهنده می باشد. در برش بدون موج نحوه برش به شکلی است که در راستای لایه های تشکیل دهنده سنگ می باشد. هر کدام از نحوه برش زیبایی های خاص خود و طرفداران خود را دارد.

فروش تراورتن بی موج

 

نحوه اطلاع از فروش سنگ تراورتن بی موج و قیمت آن

با توجه به نوسانات بازار مشتریانی که قصد خرید دارند می توانند با مجموعه ما در تماس باشند. راه های ارتباطی که در ذیل آمده مسیر ارتباط مشتریان با شرکت ایران سنگ مرکزی می باشد. افرادی که قصد خریدی آسان و با کیفیت را دارند می توانند با مجموعه ما در تماس باشند. تمام تلاش مجموعه ما این است که بهترین قیمت ها را در اختیار مشتریان قرار دهد.

فروش تراورتن بی موج

مطلب پیشنهادی

خرید تراورتن

خرید تراورتن ارزان قیمت با کیفیت

خرید تراورتن ارزان قیمت با کیفیت یکی از دغدغه های مهم سازندگان ساختمان می باشد. …

آراد برندینگ