مرجع بزرگ خرید و فروش سنگ
خانه / کف پوش / کفپوش PVC با قیمتی باور نکردنی

کفپوش PVC با قیمتی باور نکردنی

کفپوش PVC با قیمتی باور نکردنی کار اصلی شرکت ایران کفپوش مرکزی می باشد. امروزه با توجه به توسعه روز افزون تکنولوژی و نیاز های جدید در طراحی کفپوش PVC تولید و عرضه می گردند. زیبایی مثال زدنی و بی نظیر این کفپوش ها باعث گردیده است تا روز به روز توسعه بیابند. نصب کفپوش PVC بسیار سریع و آسان می باشد. از مواد لازم و مهم در هنگام نصب چسب مخصوص کفپوش بسیار مهم می باشد که باید دقت ویژه ای به آن شود. در صورت نا هموار بودن بستر نصب کفپوش PVC نیاز به زیرسازی خواهد بود. کفپوش PVC نسبت به پارکت و لمینت و سنگ کف قیمت مناسب تری دارد. یکی از عواملی که باعث گردیده است این کفپوش طرفداران زیادی داشته باشد قیمت مناسب آن می باشد.

کفپوش PVC

 

نحوه عرضه کفپوش PVC

این نوع کفپوش بطور کلی به دو صورت زیر به بازار عرضه می گردد.

  1. رولی
  2. تایل

کفپوش PVC

 

قیمت کفپوش PVC

امروزه با توجه به نوسانات بازار قیمت ها در حال تغییر می باشند. جهت اطلاع از قیمت ها با شرکت تماس بگیرید. در ضمن یا آوری می گردد اعتبار قیمت ها تا ۲۴ ساعت می باشد. همچنین ضمن مشاوره و ارائه درخواست خود می توانید با ما در تماس باشید.

نحوه خرید و ارتباط با ما

کسانی که قصد خرید کفپوش را دارند می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشند.

حال ممکن است سوالی برای خریداران بوجود آید که چگونه می توانند اعتماد نمایند؟

خریداران می توانند با تماس طرح و رنگ کفپوش خود را انتخاب نمایند و با هزینه جزئی نمونه کفپوش خود را نیز دریافت نمایند. در صورت تایید سپس سفارش اصلی خود را بدهند. در صورت عدم رضایت مشتری از دریافت کفپوشی مطابق نمونه محصول مرجوع می گردد. خریدی آسان و با کیفیت را با مجموعه ما تجربه نمایید.

کفپوش PVC

مطلب پیشنهادی

خرید کفپوش تبریز

خرید کفپوش تبریز با قیمت ارزان

خرید کفپوش تبریز با قیمتی ویژه و مناسب و با کیفیتی بی نظیر را می …

آراد برندینگ