مرجع بزرگ خرید و فروش سنگ
خانه / دستگاه های برش سنگ / دستگاه کله بر ۶ متری اتوماتیک

دستگاه کله بر ۶ متری اتوماتیک

دستگاه کله بر ۶ متری اتوماتیک یکی دیگر از کالاهای عرضه شده در بازرگانی رضامی باشد. مورد استفاده این دستگاه کله بر برای برش انواع سنگهای لب شکسته مانند سنگ تراورتن و … می باشد.از این دستگاه جهت بریدن پلاک های بزرگ سنگ برای فرش کردن آنها در ابعاد مختلف استفاده میگردد. از دیگر قابلیت این دستگاه متناسب کردن سنگ های پله ای در اندازه های دلخواه است. مزیت بزرگی که این دستگاه دارد  اتوماتیک بودن آن است. اتوماتیک بودن دستگاه کاربری آن را بسیار سهل و راحت کرده است.

دستگاه کله بر

انواع دستگاه کله بر

  • دستگاه  اتوماتیک
  • دستگاه غیر اتوماتیک
  • نیمه اتوماتیک

طول دستگاه کله بر

طول این دستگاه کله بر، ۶ متر است. داشتن این اندازه، دستیار بسیار خوبی برای کار سنگ تراشی است. این دستگاه محصول یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت دستگاههای برش سنگ و سنگتراشی است. شرکت بازرگانی رضا دستگاه کله بر را با ضمانت ویژه این کمپانی عرضه میکند. بازرگانی رضا محصولات این شرکت را با بهترین شرایط و تخفیف بی نظیر به مشتریان عرضه می کند. مشتریان قادر خواهند بود طول دستگاه را بنا بر نیاز خود انتخاب نمایند. تنوع تولید محصول خواست مشتری قابلیتی است که منحصرا در اختیار شرکت بازرگانی رضا می باشد.با داشتن این دستگاه کله بر، خیالتان از بابت برش زدن سنگ ها و اندازه بندی ابعاد آن راحت است. با خرید این دستگاه مشتری دائمی محصولات بازرگانی رضا خواهید بود. تصویر این دستگاه کله بر اتوماتیک ۶ متری را در زیر مشاهده می کنید.

دستگاه کله بر

نحوه ارتباط با ما وخرید دستگاه کله بر

مشتریانی که قصد انتخاب، مشاوره و خرید دستگاه کله بر را دارند با ما ارتباط بگیرند. راه های ارتباطی ما در زیر آمده است. خریدی آسان و با کیفیت را با مجموعه ما تجربه نمایید. شرکت بازرگانی رضا در تلاش است تا بهترین قیمت ها را در اختیار مشتریان قرار دهد. یک بار امتحان نمایید تا مشتری همیشگی ما باشید.

راه های ارتباطی ما

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه صراحی زن

فروش دستگاه صراحی زن گرد

فروش دستگاه صراحی زن گرد در شرکت بازرگانی رضا به سهولت در انجام می پذیرد. …

آراد برندینگ